Diyoruz ki!   Kötü sistemin İyi ustası Olmaz!

Seçimler doğru markalarla başlar. Yanlış tercihinizi doğru insanlar sürdüremez, ancak ikinci bir maliyet ile en başa dönmenizi sağlayabilirler…

Biz Kimiz?

Ece İletişim 35 yıllık bilgi ve tecrübe temeli üzerine 2005 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu yıldan itibaren Panasonic markası ile müşteri memnuniyeti yakalayan ve bu seçimdeki temel sebebi “Ancak kaliteli ürün ile kaliteli destek verilebilir” olan firmamız üstün kaliteli Panasonic PBX Telefon santralleri ile Panasonic Telefonlarını müşterilerine bugüne kadar gurur ve güven ile sunmuştur.

Panasonic IP Telefon Santrallerini SIP teknolojisi ile Yurt içinde ve Yurt dışında kurulumlarını gerçekleştiren firmamız, bu müşterilerine Teknik Desteği kesintisiz devam etmektedir.

Amacımız sürdürülebil kaliteyi müşterilerimize kazandırmaktır. Yaptığımız işlerle sizlere ilham vererek, yapacağınız işlerinizin şekillenmesine katkıda bulunmaktadır.

Kaliteli Markalarla, kaliteli hizmet sunmayı istedik, sizlerin başarısında payımız olsun istedik, benken, sizken, “BİZ OLMAYI” istedik…….

Neden Ece İletişim

  • Kullandığınız sistemden Memnun değilseniz.
  • Yeterli ve kaliteli teknik destek ile danışmanlık alamıyorsanız.
  • Sorunsuz sistemler almak istiyorsanız.
  • Sizde Ne Marka Santral kullandığınızı ve kimden destek aldığınız unutmak istiyorsanız.

Ece İletişim